0212 549 70 91 - 92

Trapez Sac Çeliği Fiyatları

Trapez sac çeliği, kullanıldığı ortamlarda estetik bir görüntü sağlayan çeşitlerden birisidir. Esnek yapısı nedeniyle pek çok bina yapımında tercih edilmektedir.

Trapez Sac Çeliği Fiyatları 1

Ayrıca dayanım seviyesi oldukça yüksektir. Uzun ömürlü kullanım için idealdir. Değişik kalınlıklarda ve boyutlarda üretimi yapılabilmektedir. Çelik ve diğer malzemeler sayesinde ısı yalıtımı sağlamaktadır. Doğa koşullarından etkilenme oranı oldukça düşüktür. Beton ile birlikte kullanımı da son derece yaygındır. Ek olarak yangın gibi olumsuz olaylara karşı da koruma görevi görmektedir.

Trapez Sac Çeliği Özellikleri

Birçok özelliğe sahiptir. Bunları kısaca iletmek gerekirse;

  • Mukavemete karşı dayanıklılığı epeyce fazladır.
  • Taşınabilirliği oldukça kolaydır. Hafif bir yapısı vardır.
  • İsteğe göre farklı renklerde üretimi yapılabilir.
  • Uygulanacak alana monte edilmesi basit adımlardan oluşmaktadır.
  • Tek kat ya da çift kat şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.
  • Isı yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak imalat yapılabilmektedir

Trapez Sac Çeliği Kullanım Alanları

En çok dayanıklılığa ihtiyaç duyulan ortamlarda ve yapıların dış bölümlerinde tercih edilmektedir. Binaların çatılarında çoğunlukla bu sac çeliği türü kullanılmaktadır. Dolayısıyla alışveriş merkezlerinde, tarım yapılan bölgelerde, spor salonu işletmelerinde ve sanayi sektöründe sıkça denk gelebilmek mümkündür. Ayrıca su izolasyonunda da taşıyıcı olarak rol almaktadır.

Trapez Sac Çeliği Fiyatları

Trapez sac fiyatlarını müşteri temsilcimizle iletişime geçerek güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Kaliteli ve ekonomik trapez sac talepleriniz için doğru seçimi yapmak son derece önemlidir. Yapacağınız işlem yapınızın konumunu ve yapınızın özelliklerini ve bütçenizi belirtmeniz durumunda uzman müşteri temsilcilerimiz sizin için en iyi ve en uygun ürününü tarafınıza sunacaktır.

2.192 kez görüntülendi